GAZİANTEP EKSPRES
HEMEN ARA
WHATSAPP
Konya : 0 332 345 03 63
Konya : 0 541 388 35 41
Antep : 0 534 664 01 09

HAKKIMIZDA

GAZİANTEP EKSPRES TAŞIMACILIK; Şehirler arası ambar yük taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.


Müşterisine değer verip, saygı duyan, verdiği hizmetlerin tam sorumluluğunu taşıyan, her defasında sözden fazlasını gerçekleştiren bir anlayış içinde çalışmaktayız.


Araçlarımız her gün karşılıklı olarak, Konya ve Gaziantep Merkezimizden hareket eder. Araçlarımız; Konya'dan hareket ederek Gaziantep, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Bitlis, Van, Elazığ, Malatya, Muş, Silopi, Cizre, Şırnak, Siirt, Kilis ve Hakkari iline ulaşır.


Yüklerinizi ulaştırdığımız doğu il ve ilçelerinden aynı şekilde Konya'ya da gönderilerinizi taşıyoruz. Her türlü yük, kargo ve gönderilerinizi sigortalı olarak taşıyor ve teslimatını gerçekleştiriyoruz.


Taşıdığımız tüm yükleriniz kaskolu olarak taşınmakta olup, meydana gelebilecek her türlü aksaklığa karşı, yükleriniz garanti kapsamında olmaktadır.


Konya Batman Bitlis Van ambar, Konya Elazığ Malatya Muş ambar, Konya Silopi Cizre Şırnak ambar, konya Siirt Kilis Hakkari ambar, Konya Gaziantep Şanlıurfa ambar, Konya Kahramanmaraş Adıyaman Diyarbakır ambar,